TH Wellness - Masáže - Modelace  postavy - Kosmetika - Modeláže nehtů

       Náměstí Svornosti 2573/6 Brno - Žabovřesky

Vietnamské tradiční masáže

 Tradiční asijská -vietnamská  medicína se v naší rodině přenáší po několika generacích.   Osobně mám zkušenosti s léčbou bolesti krku, ramen, šíje, horních končetin, zad a kolen akupunkturou od r.2009. Díky zkušenostem a znalostem přenášeným po několika generacích vám pomůžeme najít příčinu bolesti a zredukovat je na minimum. Budeš cítit lépe už po jedné terapii - po tradiční vietnamské masáži.


Jaký je rozdíl mezi vietnamskou a thajskou masáží?


Vietnamská masáž - více se zaměřuje na relaxaci. Nezpůsobuje bolest. Používáte jen krouživých pohybů dlaněmi na těle, lehkého poklepu dlaněmi nebo hřbetu rukou. Můžete být kompletní uvolnění, odpočívat a spát během masáží. Dále budou vaše bolesti redukovány pomocí akupresury. Proto jsou naše tradiční masáže 2 v jednom -říjemná relaxace a redukce bolesti a bolesti hned po masáži.


Thajská masáž - více zaměřeno na pohyb celého těla. Je to práce s tělem zaměřená na akupresuru a jógu. Touto masáží se nezabýváme. 

Thajská masáž (Nuat phaen boran- thajsky - นวด แผน โบราณ) je metodikou práce s tělem spojovacích prvků akupresury a jógy. Pro velké množství protahovacích manévrů se často používají popisy jako „aplikovaná hatha jóga“ nebo reklamní název „jóga pro líné“. Termín, popisující umění thajské masáže obraznou formou, Thajská masáž (Nuat phaen boranthajsky - นวด แผน โบราณ) je metodikou práce s tělem spojovacích prvků akupresury a jógy. Pro velké množství protahovacích manévrů se často používají popisy jako „aplikovaná hatha jóga“ nebo reklamní název „jóga pro líné“. Termín, popisující umění thajské masáže obraznou formou, je „jógová masáž“.

Thajská masáž (Nuat phaen boran- thajsky - นวด แผน โบราณ) je metodikou práce s tělem spojovacích prvků akupresury a jógy. Pro velké množství protahovacích manévrů se často používají popisy jako „aplikovaná hatha jóga“ nebo reklamní název „jóga pro líné“. Termín, popisující umění thajské masáže obraznou formou, je „jógová masáž“.