Kosmetika

Základní péče o pleť

Jedná se o nepostradatelný krok k udržení zdravé a vypnuté pleti

Pravidelná domácí a každotýdenní péče v našem Spa-centru napomáhá hloubkovému vyčištění pleti, minimalizuje dopad nepříznivých vlivů na pokožku, vyživuje a hydratuje, poskytuje pleti potřebné vitaminy, kolagen, ochranu proti UV-záření, zvyšuje počet prospěšných bakterií v pokožce.

Díky znalostem o struktuře a základních mechanismech pleti nabízí TH WELLNESS balíčky služeb v péči o pleť, a také základní poradenství pro všechny druhy pleti s cílem naučit zákazníky, jak o pleť správně pečovat, a tak si ji udržet stále mladistvou a krásnou.

Přehled všech služeb v rámci základní péče o pleť naleznete v našem ceníku.

Speciální péče o pleť

Během celého života se pleť setkává s negativními vlivy okolního prostředí. Z důvodu nesprávné péče, vlivem stresu a přibývajících let se stává pleť citlivou, může docházet k jejímu olupování, překrvení, k podkožnímu akné způsobeného nadměrnou produkcí kožního mazu, zánětlivému akné, tmavnutí, hyperpigmentaci pleti.

Nabízíme SOS balíčky na záchranu vaší pleti. Díky přípravkům s nejkvalitnějšími a vysoce aktivními složkami a bezkonkurenčně nejlepším přírodním produktům, biokosmetice, které mají protizánětlivý a zklidňující efekt, dochází k rychlé hydrataci, detoxikaci a regeneraci struktury pleti, odstranění pigmentace, rozjasnění a vyrovnání tónu pleti. 

A to je přínos, který nám poskytne intenzivní hloubková péče o pleť.

K dosažení těch nejlepších výsledků vám doporučujeme zakoupit balíček s programem léčebné kúry s co nejčastější péčí!

Přehled všech služeb v rámci speciální péče o pleť naleznete v našem ceníku.

Péče o pleť profesionálními přístroji

Kvůli vlivu stárnutí nebo dlouhodobému stresu se pleť potýká s hyperpigmentací, nedostatkem vitality, ochabováním, výskytem vrásek. Hlavní příčinou je ztenčování jednotlivých vrstev kůže. Pokožka má nedostatek kolagenu a ubývá elastinu. Svaly ochabují. Tuková tkáň atrofuje. 

Pokud tedy chceme, aby naše pleť byla krásná a pevná, základní postupy péče bohužel nestačí. Nemohou totiž zcela zabránit výše uvedeným problémům. Proto poskytujeme služby mechanické péče eliminující proces stárnutí pleti. Pomáhají zvyšovat tvorbu kolagenu a elastinu, které přispívají k regeneraci struktury kůže ve střední vrstvě a podkožním tukovém vazivu. Svaly se zpevňují, tvorba vrásek je minimalizována a pleť získává rovnoměrný, zářivý a zdravý vzhled. Dochází k omlazení a prodloužení mládí pleti.

Přehled všech služeb v rámci péče o pleť profesionálními přístroji naleznete v našem ceníku.