Manikúra

Manikúra

Blýskněte se perfektní manikúrou a pěstěnými nehty. V těchto salonech se vám dostane profesionální péče a výsledek bude stát za to. Ať už vsadíte na upravené přírodní nehty, nebo u vás vyhrají umělé nehty, komplimenty se jen pohrnou.

  • Na výběr máte různé procedury. Klasická manikúra je ideální v případě, že chcete nehty jen upravit, zapilovat, naleštit a nalakovat.
  • Toužíte po laku, který dlouho vydrží? Vyberte si manikúru s gel lakem. Gel lak je mnohem odolnější než běžný lak, vydrží až tři týdny. Navíc působí přirozeně a krásně se leskne. Gel lak se nanáší stejně jako klasický lak a poté se vytvrdí pod UV lampou. Doporučuje se hlavně pro přírodní nehty, které krásně zpevní.

  • Chybět nemůže ani klasika: gelové nebo akrylové nehty. Akryl je tvrdší, gel zase pružnější, vypadá přirozeněji a původní nehet pod ním lépe dýchá. Před nanesením je potřeba přírodní nehet opilovat, aby na něm gel nebo akryl dobře držel. Jednou za tři až čtyři týdny je potřeba umělé nehty doplnit. Dá se však aplikovat na roztřepené i lámavé nehty.

Více informací k naší manikúře naleznete v našem ceníku.