Masáže

Tradiční asijská-vietnamská medicína se v naší rodině přenáší po několik generací.

Dopřejte si blahodárnou relaxaci tam, kde jí 100% rozumí: v kosmetickém a relaxačním salonu TH Wellness stavíme svou péči na bohatých zkušenostech několika generací vietnamských rodin. Stačí 30 minut a naše masáže vás dokonale uvolní a naplní vás pocitem znovuzrození.

Vyberte si jednu z našich masáží a oddejte se kouzlu vietnamské tradice.

Tradiční vietnamská masáž

Vietnamská masáž se na rozdíl od thajské více zaměřuje na akupresuru a relaxaci, nepoužívá silné pohyby ani kroucení končetinami, není tedy nepříjemná. 

Můžete během ní uvolněně odpočívat, klidně i spát, zatímco se vaše bolesti budou pozvolna stávat minulostí.

Více informací v rámci služby tradiční vietnamské masáže naleznete v našem ceníku.

Teplá vietnamská bylinná masáž

Teplá bylinná masáž má účinky tradiční vietnamské masáže a je prováděna pomocí teplých bylinných sáčků, které uvolní tělo i mysl. Po teplých krouživých masážních pohybech se svaly uvolňují a zlepšuje se cirkulace krevního systému. Bylinné masáže jsou řešením, jak uvolnit stres i bolavé svaly. 

Mezi jemné vůně z východních bylin patří: zázvor, citronová tráva, lékořice, majoránka a máta, které svými vlastnostmi účinně zmírňují bolest a odstraňují únavu. 

Se specialistou s dvanáctiletou praxí zaměřenou na východní medicínu se budete cítit uvolněně, pohodlně a prožijete autentické masážní umění.

Více informací v rámci služby teplé vietnamské bylinné masáže naleznete v našem ceníku.

Masáž nohou v bylinkové vodě

Tato relaxační a léčivá technika existuje a vyvíjí se už po staletí a je pevně zakořeněná v mnohých kulturách. Nejdelší tradici má reflexní masáž . Na nohou se nachází více než 7000 nervových zakončení a jejich masírováním se dokáží uvolnit různé energetické blokády napříč celým tělem. 

Masáž nohou a reflexní masáž chodidel tak dokáží ulevit od bolesti, urychlit hojení zranění či zbavit stresu.

4 důvody, proč odevzdat své nohy do naši péče:

1. Máte ledové nohy i v nejteplejších ponožkách? Bylinná voda zlepšuje krevní oběh a prokrvuje končetiny, takže vám od studených nohou pomůže.

2. V období chřipek chrání proti nemocem a nachlazení. Posílí imunitní systém a zastaví každý bacil.

3. Máte-li špatnou náladu nebo vás bolí hlava. Masáž má blahodárné účinky i na vaši psychiku –rázem se budete cítit svěže a uvolněně.

4. Sportujete? Není nic lepšího než po náročném běžeckém výkonu dopřát svým nohám relaxaci ve vodních bylinkách. Bylinková voda uvolní namožené klouby a kotníky, takže dalšímu tréninku nebude stát nic v cestě.

Více informací v rámci služby masáže nohou v bylinkové vodě naleznete v našem ceníku.

Masáž proti bolesti

Terapeutická masáž k ošetření bolesti - důvěřujte věhlasným znalostem a zkušenostem předávaných v naší rodině po mnoha generací v oblasti tradiční čínské medicíny.

Pomohu Vám najít příčinu bolesti a účinnou a ověřenou metodou ji eliminuji.

Nejčastější příčiny bolesti:

  • bolest způsobená degenerací páteře
  • bolest způsobená stlačením nervu
  • bolest způsobená nesprávným intenzivním pohybem

Zaručená úleva již při první masáži. 

Více informací v rámci služby masáže proti bolesti naleznete v našem ceníku.

Masáž břicha (Reflexní masáž)

Detoxikace a očista organismu v břiše.

Více informací v rámci služby masáže břicha naleznete v našem ceníku.

Maderoterapie

Maderoterapická masáž rozbíjí tuk uložený pod kůží a eliminuje nejčastější 2 příčiny vzniku celulitidy, kterými jsou nedostatečné prokrvování problémové oblasti, nebo zpomalený lymfatický systém. Masáží jsou buňky lépe zásobovány výživnými látkami a kyslíkem, zatím co nahromaděné škodliviny a toxiny se rychleji vyloučí z organismu. Cca po 5 masážích můžete vidět první změny nejen v zredukovaní celulitidy, ale změní se i celková kvalita pokožky, nohy se odvodní, zmenší se objem a podkožní tuk se začne pravidelným prokrvováním "topit."

Popis procedury

Maderoterapie zahrnuje řadu dynamických hmatů, které se provádí pomocí různých dřevěných pomůcek.

Slouží na:

  • zmírnění celulitidy
  • stimulace lymfatického systému
  • detoxikaci organismu
  • regenerace svalů po cvičení

Pro odstranění celulitidy je velmi důležitá stimulace lymfatického systému. Pomocí rytmických pohybů dřevěných válečků (masáž dřevem) se stimuluje tok lymfy a nastartuje se metabolismus. Díky rozproudění metabolismu a lymfatického systému se z těla vylučují toxiny a škodlivé látky, které si jinak tělo ukládá do zásob.

Více informací v rámci služby Maderoterapie naleznete v našem ceníku.